Akaretler Arçelik Servisi

On 13 Kasım 2012

Akaretler Arçelik Servisi
Akaretler Arçelik Servisi

Akaretler Arçelik servisi(Arçelik servisimizin Akaretler Semtine hizmet veren ekibi), Akaretler ve çevre semtlerinde hızlı, kaliteli ve garantili servis hizmeti verir.

Akaretler Arçelik servisi olarak verdiğimiz hizmetler;

Akaretler Arçelik kombi servisi

Akaretler Arçelik kombi servisi, Akaretler Arçelik kombi bakımı, Akaretler Arçelik periyodik kombi bakımı, Akaretler Arçelik kombi montajı, Akaretler Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Akaretler Arçelik klima servisi

Akaretler Arçelik Klima Servisi, Akaretler semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Akaretler Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Akaretler Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Akaretler Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Akaretler Arçelik beyaz eşya servisi

Akaretler Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Akaretler Arçelik beyaz eşya bakımı, Akaretler Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Akaretler Arçelik beyaz eşya montajı,Akaretler Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Akaretler Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Akaretler Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Akaretler Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Akaretler Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Akaretler Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Akaretler Arçelik Fırın Servisi

Akaretler Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Akaretler Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Akaretler Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Akaretler Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Akaretler Arçelik Servis 234 4 234 Akaretler Arçelik Servisi

Akaretler Arçelik Servisi, Akaretler Arçelik Servis, arçelik Akaretler servis merkezi, arçelik klima servis noktası Akaretler

Akaretler arçelik servisi,Akaretler arçelik servis,Akaretler,arçelik,servis,klima,kombi,servisi,Akaretler arçelik klima servisi,Akaretler arçelik klima servis,Akaretler arçelik teknik servisi,Akaretler arçelik teknik servis,Akaretler arçelik kombi servisi,Akaretler arçelik kombi servis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir