Alibeyköy Arçelik Servisi

On 14 Kasım 2012

Alibeyköy Arçelik Servisi

Alibeyköy Arçelik servisi(Arçelik servisimizin Alibeyköy Semtine hizmet veren ekibi), Alibeyköy ve çevre semtlerinde hızlı, kaliteli ve garantili servis hizmeti verir.

Alibeyköy Arçelik servisi olarak verdiğimiz hizmetler;

Alibeyköy Arçelik kombi servisi

Alibeyköy Arçelik kombi servisi, Alibeyköy Arçelik kombi bakımı, Alibeyköy Arçelik periyodik kombi bakımı, Alibeyköy Arçelik kombi montajı, Alibeyköy Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Alibeyköy Arçelik klima servisi

Alibeyköy Arçelik Klima Servisi, Alibeyköy semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Alibeyköy Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Alibeyköy Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Alibeyköy Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Alibeyköy Arçelik beyaz eşya servisi

Alibeyköy Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Alibeyköy Arçelik beyaz eşya bakımı, Alibeyköy Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Alibeyköy Arçelik beyaz eşya montajı,Alibeyköy Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Alibeyköy Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Alibeyköy Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Alibeyköy Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Alibeyköy Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Alibeyköy Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Alibeyköy Arçelik Fırın Servisi

Alibeyköy Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Alibeyköy Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Alibeyköy Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Alibeyköy Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir