Arçelik Şişli Servisi

On 12 Eylül 2012

Arçelik Şişli Servisi

Arçelik Şişli Servisi, Şişli ilçesi ve yakın semtlerine Arçelik servis hizmetini tam 12 yıldır sunan köklü bir firmadır. Servis işinde kendini ve Arçelik Şişli Servisi hizmeti için çalışan ustalarını sürekli geliştiren ve eğiten Arçelik Şişli Servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile servis hizmeti sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Arçelik servis hizmeti yapmak için hızla gelişen makine teknolojisine ve beraberinde gelen ve değişen arıza çeşitlerine kendini adapte etmeyi başaran Arçelik Şişli Servisi, değişim sonucu artan parça ve servis fiyatlarını müşteri memnuniyeti endeksli tutmaya ve mümkün olduğunca yükseltmemeye gayret göstermektedir.

Arçelik Şişli Servisi’nin verdiği hizmetler Arçelik beyaz eşya, arçelik klima, arçelik kombi, arçelik doğalgaz sobası, arçelik su sebili ve arçelik elektrik süpürgelerini kapsamaktadır.

Arçelik Şişli Servisi yaptığı işlemler için müşterilerine 1 yıl süreyle parça garantisi sunmaktadır.

Arçelik Şişli Servisi’ne ulaşmak için 0 212 248 0 248 numaralı telefondan özel Arçelik Şişli Teknik Servisi çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Arçelik Şişli Servisi hizmetleri için çağrı merkezini aradığınız gün servis hizmeti sağlayan Arçelik Şişli Servisi, arçelik marka cihazlarınıza aksi gerekmedikçe yerinde müdahale eder. Arçelik Şişli Servisi eğer cihazınızda ki sorun atölye ortamında tamiri gerekmedikçe evinizde ve işyerinizde servis işlemini tamamlar. Cihazınız atölyeye götürüldüğü durumlarda cihazın tamir işlemi atölye de gerçekleştirilir ve testleri tamamlanarak çalışır halde size Arçelik Şişli Servisi’nce teslim edilir.

Arçelik Şişli Servisi’nin sunduğu servis hizmetleri :

Arçelik Şişli Beyaz Eşya Servisi
Arçelik Şişli Klima Servisi
Arçelik Şişli Kombi Servisi
Arçelik Şişli Doğalgaz Sobası Servisi
Arçelik Şişli Elektrik Süpürgesi Servisi
Arçelik Şişli Su Sebili Servisi

Arçelik Şişli Servisi’ni arayarak bu hizmetleri bir yıl parça garantili olarak alabilirsiniz. Telefon numaramız 0 212 248 0 248

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir