Arnavutköy Arçelik Servisi

On 15 Kasım 2012

Arnavutköy Arçelik Servisi

Arnavutköy ve yakın semtlere Arnavutköy Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Arnavutköy Arçelik servisi’nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Arnavutköy Arçelik kombi servisi

Arnavutköy Arçelik kombi servisi, Arnavutköy Arçelik kombi bakımı, Arnavutköy Arçelik periyodik kombi bakımı, Arnavutköy Arçelik kombi montajı, Arnavutköy Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Arnavutköy Arçelik klima servisi

Arnavutköy Arçelik Klima Servisi, Arnavutköy semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Arnavutköy Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Arnavutköy Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Arnavutköy Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Arnavutköy Arçelik beyaz eşya servisi

Arnavutköy Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Arnavutköy Arçelik beyaz eşya bakımı, Arnavutköy Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Arnavutköy Arçelik beyaz eşya montajı,Arnavutköy Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Arnavutköy Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Arnavutköy Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Arnavutköy Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Arnavutköy Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Arnavutköy Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Arnavutköy Arçelik Fırın Servisi

Arnavutköy Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Arnavutköy Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Arnavutköy Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Arnavutköy Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir