Ataköy Arçelik Servisi

On 16 Kasım 2012

Ataköy ve yakın semtlere Ataköy Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Ataköy Arçelik servisi’nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Ataköy Arçelik kombi servisi

Ataköy Arçelik kombi servisi, Ataköy Arçelik kombi bakımı, Ataköy Arçelik periyodik kombi bakımı, Ataköy Arçelik kombi montajı, Ataköy Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Ataköy Arçelik klima servisi

Ataköy Arçelik Klima Servisi, Ataköy semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Ataköy Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Ataköy Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Ataköy Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Ataköy Arçelik beyaz eşya servisi

Ataköy Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Ataköy Arçelik beyaz eşya bakımı, Ataköy Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Ataköy Arçelik beyaz eşya montajı,Ataköy Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Ataköy Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Ataköy Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Ataköy Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Ataköy Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Ataköy Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Ataköy Arçelik Fırın Servisi

Ataköy Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Ataköy Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Ataköy Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Ataköy Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir