Ayazağa Arçelik Servisi

On 17 Kasım 2012

Ayazağa ve yakın semtlere Ayazağa Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Ayazağa Arçelik servisi’nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Ayazağa Arçelik kombi servisi

Ayazağa Arçelik kombi servisi, Ayazağa Arçelik kombi bakımı, Ayazağa Arçelik periyodik kombi bakımı, Ayazağa Arçelik kombi montajı, Ayazağa Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Ayazağa Arçelik klima servisi

Ayazağa Arçelik Klima Servisi, Ayazağa semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Ayazağa Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Ayazağa Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Ayazağa Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Ayazağa Arçelik beyaz eşya servisi

Ayazağa Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Ayazağa Arçelik beyaz eşya bakımı, Ayazağa Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Ayazağa Arçelik beyaz eşya montajı,Ayazağa Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Ayazağa Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Ayazağa Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Ayazağa Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Ayazağa Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Ayazağa Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Ayazağa Arçelik Fırın Servisi

Ayazağa Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Ayazağa Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Ayazağa Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Ayazağa Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir