Bahçeköy Arçelik Servisi

On 19 Kasım 2012

Bahçeköy ve yakın semtlere Bahçeköy Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Bahçeköy Arçelik servisi’nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Bahçeköy Arçelik kombi servisi

Bahçeköy Arçelik kombi servisi, Bahçeköy Arçelik kombi bakımı, Bahçeköy Arçelik periyodik kombi bakımı, Bahçeköy Arçelik kombi montajı, Bahçeköy Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Bahçeköy Arçelik klima servisi

Bahçeköy Arçelik Klima Servisi, Bahçeköy semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Bahçeköy Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Bahçeköy Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Bahçeköy Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Bahçeköy Arçelik beyaz eşya servisi

Bahçeköy Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Bahçeköy Arçelik beyaz eşya bakımı, Bahçeköy Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Bahçeköy Arçelik beyaz eşya montajı,Bahçeköy Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Bahçeköy Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Bahçeköy Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Bahçeköy Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Bahçeköy Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Bahçeköy Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Bahçeköy Arçelik Fırın Servisi

Bahçeköy Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Bahçeköy Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Bahçeköy Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Bahçeköy Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir