Bahçelievler Arçelik Servisi

On 20 Kasım 2012

Bahçelievler ve yakın semtlere Bahçelievler Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Bahçelievler Arçelik servisi’nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Bahçelievler Arçelik kombi servisi

Bahçelievler Arçelik kombi servisi, Bahçelievler Arçelik kombi bakımı, Bahçelievler Arçelik periyodik kombi bakımı, Bahçelievler Arçelik kombi montajı, Bahçelievler Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Bahçelievler Arçelik klima servisi

Bahçelievler Arçelik Klima Servisi, Bahçelievler semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Bahçelievler Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Bahçelievler Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Bahçelievler Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Bahçelievler Arçelik beyaz eşya servisi

Bahçelievler Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Bahçelievler Arçelik beyaz eşya bakımı, Bahçelievler Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Bahçelievler Arçelik beyaz eşya montajı,Bahçelievler Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Bahçelievler Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Bahçelievler Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Bahçelievler Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Bahçelievler Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Bahçelievler Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Bahçelievler Arçelik Fırın Servisi

Bahçelievler Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Bahçelievler Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Bahçelievler Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Bahçelievler Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir