Bakırköy Arçelik Servisi

On 20 Kasım 2012

Bakırköy ve yakın semtlere Bakırköy Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Bakırköy Arçelik servisi’nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Bakırköy Arçelik kombi servisi

Bakırköy Arçelik kombi servisi, Bakırköy Arçelik kombi bakımı, Bakırköy Arçelik periyodik kombi bakımı, Bakırköy Arçelik kombi montajı, Bakırköy Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Bakırköy Arçelik klima servisi

Bakırköy Arçelik Klima Servisi, Bakırköy semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Bakırköy Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Bakırköy Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Bakırköy Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Bakırköy Arçelik beyaz eşya servisi

Bakırköy Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Bakırköy Arçelik beyaz eşya bakımı, Bakırköy Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Bakırköy Arçelik beyaz eşya montajı,Bakırköy Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Bakırköy Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Bakırköy Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Bakırköy Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Bakırköy Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Bakırköy Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Bakırköy Arçelik Fırın Servisi

Bakırköy Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Bakırköy Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Bakırköy Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Bakırköy Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir