Balat Arçelik Servisi

On 21 Kasım 2012

Balat ve yakın semtlere Balat Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Balat Arçelik servisi’nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Balat Arçelik kombi servisi

Balat Arçelik kombi servisi, Balat Arçelik kombi bakımı, Balat Arçelik periyodik kombi bakımı, Balat Arçelik kombi montajı, Balat Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Balat Arçelik klima servisi

Balat Arçelik Klima Servisi, Balat semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Balat Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Balat Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Balat Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Balat Arçelik beyaz eşya servisi

Balat Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Balat Arçelik beyaz eşya bakımı, Balat Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Balat Arçelik beyaz eşya montajı,Balat Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Balat Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Balat Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Balat Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Balat Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Balat Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Balat Arçelik Fırın Servisi

Balat Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Balat Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Balat Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Balat Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir