Balmumcu Arçelik Servisi

On 21 Kasım 2012

Balmumcu ve yakın semtlere Balmumcu Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Balmumcu Arçelik servisi’nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Balmumcu Arçelik kombi servisi

Balmumcu Arçelik kombi servisi, Balmumcu Arçelik kombi bakımı, Balmumcu Arçelik periyodik kombi bakımı, Balmumcu Arçelik kombi montajı, Balmumcu Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Balmumcu Arçelik klima servisi

Balmumcu Arçelik Klima Servisi, Balmumcu semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Balmumcu Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Balmumcu Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Balmumcu Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Balmumcu Arçelik beyaz eşya servisi

Balmumcu Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Balmumcu Arçelik beyaz eşya bakımı, Balmumcu Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Balmumcu Arçelik beyaz eşya montajı,Balmumcu Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Balmumcu Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Balmumcu Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Balmumcu Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Balmumcu Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Balmumcu Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Balmumcu Arçelik Fırın Servisi

Balmumcu Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Balmumcu Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Balmumcu Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Balmumcu Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir