Bayrampaşa Arçelik Servisi

On 22 Kasım 2012

Bayrampaşa ve yakın semtlere Bayrampaşa Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Bayrampaşa Arçelik servisi’nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Bayrampaşa Arçelik kombi servisi

Bayrampaşa Arçelik kombi servisi, Bayrampaşa Arçelik kombi bakımı, Bayrampaşa Arçelik periyodik kombi bakımı, Bayrampaşa Arçelik kombi montajı, Bayrampaşa Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Bayrampaşa Arçelik klima servisi

Bayrampaşa Arçelik Klima Servisi, Bayrampaşa semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Bayrampaşa Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Bayrampaşa Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Bayrampaşa Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Bayrampaşa Arçelik beyaz eşya servisi

Bayrampaşa Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Bayrampaşa Arçelik beyaz eşya bakımı, Bayrampaşa Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Bayrampaşa Arçelik beyaz eşya montajı,Bayrampaşa Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Bayrampaşa Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Bayrampaşa Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Bayrampaşa Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Bayrampaşa Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Bayrampaşa Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Bayrampaşa Arçelik Fırın Servisi

Bayrampaşa Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Bayrampaşa Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Bayrampaşa Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Bayrampaşa Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir