Bebek Arçelik Servisi

On 23 Kasım 2012

Bebek ve yakın semtlere Bebek Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Bebek Arçelik servisi’nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Bebek Arçelik kombi servisi

Bebek Arçelik kombi servisi, Bebek Arçelik kombi bakımı, Bebek Arçelik periyodik kombi bakımı, Bebek Arçelik kombi montajı, Bebek Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Bebek Arçelik klima servisi

Bebek Arçelik Klima Servisi, Bebek semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Bebek Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Bebek Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Bebek Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Bebek Arçelik beyaz eşya servisi

Bebek Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Bebek Arçelik beyaz eşya bakımı, Bebek Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Bebek Arçelik beyaz eşya montajı,Bebek Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Bebek Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Bebek Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Bebek Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Bebek Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Bebek Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Bebek Arçelik Fırın Servisi

Bebek Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Bebek Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Bebek Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Bebek Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir