Beşiktaş Arçelik Servisi

On 23 Kasım 2012

Beşiktaş ve yakın semtlere Beşiktaş Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Beşiktaş Arçelik servisi’nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Beşiktaş Arçelik kombi servisi

Beşiktaş Arçelik kombi servisi, Beşiktaş Arçelik kombi bakımı, Beşiktaş Arçelik periyodik kombi bakımı, Beşiktaş Arçelik kombi montajı, Beşiktaş Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş Arçelik klima servisi

Beşiktaş Arçelik Klima Servisi, Beşiktaş semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Beşiktaş Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Beşiktaş Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Beşiktaş Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Beşiktaş Arçelik beyaz eşya servisi

Beşiktaş Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Beşiktaş Arçelik beyaz eşya bakımı, Beşiktaş Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Beşiktaş Arçelik beyaz eşya montajı,Beşiktaş Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Beşiktaş Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Beşiktaş Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Beşiktaş Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Beşiktaş Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Beşiktaş Arçelik Fırın Servisi

Beşiktaş Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Beşiktaş Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Beşiktaş Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Beşiktaş Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir