Beyazıt Arçelik Servisi

On 24 Kasım 2012

Beyazıt ve yakın semtlere Beyazıt Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Beyazıt Arçelik servisi’nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Beyazıt Arçelik kombi servisi

Beyazıt Arçelik kombi servisi, Beyazıt Arçelik kombi bakımı, Beyazıt Arçelik periyodik kombi bakımı, Beyazıt Arçelik kombi montajı, Beyazıt Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Beyazıt Arçelik klima servisi

Beyazıt Arçelik Klima Servisi, Beyazıt semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Beyazıt Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Beyazıt Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Beyazıt Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Beyazıt Arçelik beyaz eşya servisi

Beyazıt Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Beyazıt Arçelik beyaz eşya bakımı, Beyazıt Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Beyazıt Arçelik beyaz eşya montajı,Beyazıt Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Beyazıt Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Beyazıt Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Beyazıt Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Beyazıt Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Beyazıt Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Beyazıt Arçelik Fırın Servisi

Beyazıt Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Beyazıt Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Beyazıt Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Beyazıt Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir