Beyoğlu Arçelik Servisi

On 26 Kasım 2012

Beyoğlu ve yakın semtlere Beyoğlu Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Beyoğlu Arçelik servisi’nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Beyoğlu Arçelik kombi servisi

Beyoğlu Arçelik kombi servisi, Beyoğlu Arçelik kombi bakımı, Beyoğlu Arçelik periyodik kombi bakımı, Beyoğlu Arçelik kombi montajı, Beyoğlu Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Beyoğlu Arçelik klima servisi

Beyoğlu Arçelik Klima Servisi, Beyoğlu semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Beyoğlu Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Beyoğlu Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Beyoğlu Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Beyoğlu Arçelik beyaz eşya servisi

Beyoğlu Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Beyoğlu Arçelik beyaz eşya bakımı, Beyoğlu Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Beyoğlu Arçelik beyaz eşya montajı,Beyoğlu Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Beyoğlu Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Beyoğlu Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Beyoğlu Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Beyoğlu Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Beyoğlu Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Beyoğlu Arçelik Fırın Servisi

Beyoğlu Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Beyoğlu Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Beyoğlu Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Beyoğlu Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir