Çağlayan Arçelik Servisi

On 27 Kasım 2012

Çağlayan ve yakın semtlere Çağlayan Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Çağlayan Arçelik servisi’nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Çağlayan Arçelik kombi servisi

Çağlayan Arçelik kombi servisi, Çağlayan Arçelik kombi bakımı, Çağlayan Arçelik periyodik kombi bakımı, Çağlayan Arçelik kombi montajı, Çağlayan Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Çağlayan Arçelik klima servisi

Çağlayan Arçelik Klima Servisi, Çağlayan semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Çağlayan Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Çağlayan Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Çağlayan Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Çağlayan Arçelik beyaz eşya servisi

Çağlayan Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Çağlayan Arçelik beyaz eşya bakımı, Çağlayan Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Çağlayan Arçelik beyaz eşya montajı,Çağlayan Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Çağlayan Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Çağlayan Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Çağlayan Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Çağlayan Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Çağlayan Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Çağlayan Arçelik Fırın Servisi

Çağlayan Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Çağlayan Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Çağlayan Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Çağlayan Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir