Çeliktepe Arçelik Servisi

On 28 Kasım 2012

Çeliktepe ve yakın semtlere Çeliktepe Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Çeliktepe Arçelik servisi’nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Çeliktepe Arçelik kombi servisi

Çeliktepe Arçelik kombi servisi, Çeliktepe Arçelik kombi bakımı, Çeliktepe Arçelik periyodik kombi bakımı, Çeliktepe Arçelik kombi montajı, Çeliktepe Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Çeliktepe Arçelik klima servisi

Çeliktepe Arçelik Klima Servisi, Çeliktepe semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Çeliktepe Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Çeliktepe Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Çeliktepe Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Çeliktepe Arçelik beyaz eşya servisi

Çeliktepe Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Çeliktepe Arçelik beyaz eşya bakımı, Çeliktepe Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Çeliktepe Arçelik beyaz eşya montajı,Çeliktepe Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Çeliktepe Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Çeliktepe Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Çeliktepe Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Çeliktepe Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Çeliktepe Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Çeliktepe Arçelik Fırın Servisi

Çeliktepe Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Çeliktepe Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Çeliktepe Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Çeliktepe Arçelik Servisi’nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir