Cihangir Arçelik Servisi

On 29 Kasım 2012

Cihangir ve yakın semtlere Cihangir Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Cihangir Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Cihangir Arçelik kombi servisi

Cihangir Arçelik kombi servisi, Cihangir Arçelik kombi bakımı, Cihangir Arçelik periyodik kombi bakımı, Cihangir Arçelik kombi montajı, Cihangir Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Cihangir Arçelik klima servisi

Cihangir Arçelik Klima Servisi, Cihangir semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Cihangir Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Cihangir Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Cihangir Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Cihangir Arçelik beyaz eşya servisi

>Cihangir Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Cihangir Arçelik beyaz eşya bakımı, Cihangir Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Cihangir Arçelik beyaz eşya montajı,Cihangir Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Cihangir Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Cihangir Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Cihangir Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Cihangir Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Cihangir Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Cihangir Arçelik Fırın Servisi

Cihangir Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Cihangir Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Cihangir Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Cihangir Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir