Dikilitaş Arçelik Servisi

On 30 Kasım 2012

Dikilitaş ve yakın semtlere Dikilitaş Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Dikilitaş Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Dikilitaş Arçelik kombi servisi

Dikilitaş Arçelik kombi servisi, Dikilitaş Arçelik kombi bakımı, Dikilitaş Arçelik periyodik kombi bakımı, Dikilitaş Arçelik kombi montajı, Dikilitaş Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Dikilitaş Arçelik klima servisi

Dikilitaş Arçelik Klima Servisi, Dikilitaş semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Dikilitaş Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Dikilitaş Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Dikilitaş Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Dikilitaş Arçelik beyaz eşya servisi

>Dikilitaş Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Dikilitaş Arçelik beyaz eşya bakımı, Dikilitaş Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Dikilitaş Arçelik beyaz eşya montajı,Dikilitaş Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Dikilitaş Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Dikilitaş Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Dikilitaş Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Dikilitaş Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Dikilitaş Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Dikilitaş Arçelik Fırın Servisi

Dikilitaş Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Dikilitaş Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Dikilitaş Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Dikilitaş Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir