Elmadağ Arçelik Servisi

On 01 Aralık 2012

Elmadağ ve yakın semtlere Elmadağ Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Elmadağ Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Elmadağ Arçelik kombi servisi

Elmadağ Arçelik kombi servisi, Elmadağ Arçelik kombi bakımı, Elmadağ Arçelik periyodik kombi bakımı, Elmadağ Arçelik kombi montajı, Elmadağ Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Elmadağ Arçelik klima servisi

Elmadağ Arçelik Klima Servisi, Elmadağ semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Elmadağ Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Elmadağ Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Elmadağ Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Elmadağ Arçelik beyaz eşya servisi

>Elmadağ Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Elmadağ Arçelik beyaz eşya bakımı, Elmadağ Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Elmadağ Arçelik beyaz eşya montajı,Elmadağ Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Elmadağ Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Elmadağ Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Elmadağ Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Elmadağ Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Elmadağ Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Elmadağ Arçelik Fırın Servisi

Elmadağ Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Elmadağ Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Elmadağ Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Elmadağ Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir