Eminönü Arçelik Servisi

On 03 Aralık 2012

Eminönü ve yakın semtlere Eminönü Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Eminönü Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Eminönü Arçelik kombi servisi

Eminönü Arçelik kombi servisi, Eminönü Arçelik kombi bakımı, Eminönü Arçelik periyodik kombi bakımı, Eminönü Arçelik kombi montajı, Eminönü Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Eminönü Arçelik klima servisi

Eminönü Arçelik Klima Servisi, Eminönü semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Eminönü Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Eminönü Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Eminönü Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Eminönü Arçelik beyaz eşya servisi

>Eminönü Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Eminönü Arçelik beyaz eşya bakımı, Eminönü Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Eminönü Arçelik beyaz eşya montajı,Eminönü Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Eminönü Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Eminönü Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Eminönü Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Eminönü Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Eminönü Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Eminönü Arçelik Fırın Servisi

Eminönü Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Eminönü Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Eminönü Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Eminönü Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir