Emirgan Arçelik Servisi

On 04 Aralık 2012

Emirgan ve yakın semtlere Emirgan Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Emirgan Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Emirgan Arçelik kombi servisi

Emirgan Arçelik kombi servisi, Emirgan Arçelik kombi bakımı, Emirgan Arçelik periyodik kombi bakımı, Emirgan Arçelik kombi montajı, Emirgan Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Emirgan Arçelik klima servisi

Emirgan Arçelik Klima Servisi, Emirgan semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Emirgan Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Emirgan Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Emirgan Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Emirgan Arçelik beyaz eşya servisi

>Emirgan Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Emirgan Arçelik beyaz eşya bakımı, Emirgan Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Emirgan Arçelik beyaz eşya montajı,Emirgan Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Emirgan Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Emirgan Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Emirgan Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Emirgan Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Emirgan Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Emirgan Arçelik Fırın Servisi

Emirgan Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Emirgan Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Emirgan Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Emirgan Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir