Esenler Arçelik Servisi

On 05 Aralık 2012

p>Esenler ve yakın semtlere Esenler Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Esenler Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Esenler Arçelik kombi servisi

Esenler Arçelik kombi servisi, Esenler Arçelik kombi bakımı, Esenler Arçelik periyodik kombi bakımı, Esenler Arçelik kombi montajı, Esenler Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Esenler Arçelik klima servisi

Esenler Arçelik Klima Servisi, Esenler semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Esenler Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Esenler Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Esenler Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Esenler Arçelik beyaz eşya servisi

>Esenler Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Esenler Arçelik beyaz eşya bakımı, Esenler Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Esenler Arçelik beyaz eşya montajı,Esenler Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Esenler Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Esenler Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Esenler Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Esenler Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Esenler Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Esenler Arçelik Fırın Servisi

Esenler Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Esenler Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Esenler Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Esenler Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir