Etiler Arçelik Servisi

On 06 Aralık 2012

Etiler ve yakın semtlere Etiler Arçelik servisi kaliteli,hızlı ve servis hizmetini garantili olarak verir.

Etiler Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Etiler Arçelik kombi servisi

Etiler Arçelik kombi servisi, Etiler Arçelik kombi bakımı, Etiler Arçelik periyodik kombi bakımı, Etiler Arçelik kombi montajı, Etiler Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Etiler Arçelik klima servisi

Etiler Arçelik Klima Servisi, Etiler semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Etiler Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Etiler Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Etiler Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Etiler Arçelik beyaz eşya servisi

>Etiler Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Etiler Arçelik beyaz eşya bakımı, Etiler Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Etiler Arçelik beyaz eşya montajı,Etiler Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Etiler Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Etiler Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Etiler Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Etiler Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Etiler Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Etiler Arçelik Fırın Servisi

Etiler Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Etiler Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Etiler Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Etiler Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir