Eyüp Arçelik Servisi

On 08 Aralık 2012

Eyüp Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Eyüp Arçelik kombi servisi

Eyüp Arçelik kombi servisi, Eyüp Arçelik kombi bakımı, Eyüp Arçelik periyodik kombi bakımı, Eyüp Arçelik kombi montajı, Eyüp Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Eyüp Arçelik klima servisi

Eyüp Arçelik Klima Servisi, Eyüp semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Eyüp Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Eyüp Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Eyüp Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Eyüp Arçelik beyaz eşya servisi

>Eyüp Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Eyüp Arçelik beyaz eşya bakımı, Eyüp Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Eyüp Arçelik beyaz eşya montajı,Eyüp Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Eyüp Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Eyüp Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Eyüp Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Eyüp Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Eyüp Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Eyüp Arçelik Fırın Servisi

Eyüp Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Eyüp Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Eyüp Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Eyüp Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir