Feriköy Arçelik Servisi

On 10 Aralık 2012

Feriköy Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Feriköy Arçelik kombi servisi

Feriköy Arçelik kombi servisi, Feriköy Arçelik kombi bakımı, Feriköy Arçelik periyodik kombi bakımı, Feriköy Arçelik kombi montajı, Feriköy Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Feriköy Arçelik klima servisi

Feriköy Arçelik Klima Servisi, Feriköy semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Feriköy Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Feriköy Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Feriköy Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Feriköy Arçelik beyaz eşya servisi

>Feriköy Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Feriköy Arçelik beyaz eşya bakımı, Feriköy Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Feriköy Arçelik beyaz eşya montajı,Feriköy Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Feriköy Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Feriköy Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Feriköy Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Feriköy Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Feriköy Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Feriköy Arçelik Fırın Servisi

Feriköy Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Feriköy Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Feriköy Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Feriköy Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir