Fındıklı Arçelik Servisi

On 11 Aralık 2012

Fındıklı Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Fındıklı Arçelik kombi servisi

Fındıklı Arçelik kombi servisi, Fındıklı Arçelik kombi bakımı, Fındıklı Arçelik periyodik kombi bakımı, Fındıklı Arçelik kombi montajı, Fındıklı Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Fındıklı Arçelik klima servisi

Fındıklı Arçelik Klima Servisi, Fındıklı semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Fındıklı Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Fındıklı Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Fındıklı Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Fındıklı Arçelik beyaz eşya servisi

Fındıklı Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Fındıklı Arçelik beyaz eşya bakımı, Fındıklı Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Fındıklı Arçelik beyaz eşya montajı,Fındıklı Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Fındıklı Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Fındıklı Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Fındıklı Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Fındıklı Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Fındıklı Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Fındıklı Arçelik Fırın Servisi

Fındıklı Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Fındıklı Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Fındıklı Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Fındıklı Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir