Gayrettepe Arçelik Servisi

On 14 Aralık 2012

Gayrettepe Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Gayrettepe Arçelik kombi servisi

Gayrettepe Arçelik kombi servisi, Gayrettepe Arçelik kombi bakımı, Gayrettepe Arçelik periyodik kombi bakımı, Gayrettepe Arçelik kombi montajı, Gayrettepe Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Gayrettepe Arçelik klima servisi

Gayrettepe Arçelik Klima Servisi, Gayrettepe semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Gayrettepe Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Gayrettepe Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Gayrettepe Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Gayrettepe Arçelik beyaz eşya servisi

Gayrettepe Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Gayrettepe Arçelik beyaz eşya bakımı, Gayrettepe Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Gayrettepe Arçelik beyaz eşya montajı,Gayrettepe Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Gayrettepe Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Gayrettepe Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Gayrettepe Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Gayrettepe Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Gayrettepe Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Gayrettepe Arçelik Fırın Servisi

Gayrettepe Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Gayrettepe Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Gayrettepe Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Gayrettepe Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir