Gültepe Arçelik Servisi

On 17 Aralık 2012

Gültepe Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Gültepe Arçelik kombi servisi

Gültepe Arçelik kombi servisi, Gültepe Arçelik kombi bakımı, Gültepe Arçelik periyodik kombi bakımı, Gültepe Arçelik kombi montajı, Gültepe Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Gültepe Arçelik klima servisi

Gültepe Arçelik Klima Servisi, Gültepe semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Gültepe Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Gültepe Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Gültepe Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Gültepe Arçelik beyaz eşya servisi

Gültepe Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Gültepe Arçelik beyaz eşya bakımı, Gültepe Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Gültepe Arçelik beyaz eşya montajı,Gültepe Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Gültepe Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Gültepe Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Gültepe Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Gültepe Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Gültepe Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Gültepe Arçelik Fırın Servisi

Gültepe Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Gültepe Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Gültepe Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Gültepe Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir