Halıcıoğlu Arçelik Servisi

On 19 Aralık 2012

Halıcıoğlu Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Halıcıoğlu Arçelik kombi servisi

Halıcıoğlu Arçelik kombi servisi, Halıcıoğlu Arçelik kombi bakımı, Halıcıoğlu Arçelik periyodik kombi bakımı, Halıcıoğlu Arçelik kombi montajı, Halıcıoğlu Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Halıcıoğlu Arçelik klima servisi

Halıcıoğlu Arçelik Klima Servisi, Halıcıoğlu semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Halıcıoğlu Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Halıcıoğlu Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Halıcıoğlu Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Halıcıoğlu Arçelik beyaz eşya servisi

Halıcıoğlu Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Halıcıoğlu Arçelik beyaz eşya bakımı, Halıcıoğlu Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Halıcıoğlu Arçelik beyaz eşya montajı,Halıcıoğlu Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Halıcıoğlu Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Halıcıoğlu Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Halıcıoğlu Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Halıcıoğlu Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Halıcıoğlu Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Halıcıoğlu Arçelik Fırın Servisi

Halıcıoğlu Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Halıcıoğlu Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Halıcıoğlu Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Halıcıoğlu Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir