Kabataş Arçelik Servisi

On 27 Aralık 2012

Kabataş Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Kabataş Arçelik kombi servisi

Kabataş Arçelik kombi servisi, Kabataş Arçelik kombi bakımı, Kabataş Arçelik periyodik kombi bakımı, Kabataş Arçelik kombi montajı, Kabataş Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Kabataş Arçelik klima servisi

Kabataş Arçelik Klima Servisi, Kabataş semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Kabataş Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Kabataş Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Kabataş Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Kabataş Arçelik beyaz eşya servisi

Kabataş Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Kabataş Arçelik beyaz eşya bakımı, Kabataş Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Kabataş Arçelik beyaz eşya montajı,Kabataş Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Kabataş Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Kabataş Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Kabataş Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Kabataş Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Kabataş Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Kabataş Arçelik Fırın Servisi

Kabataş Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Kabataş Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Kabataş Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Kabataş Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Kabataş arçelik doğalgazlı soba, Kabataş doğalgazlı şofben tamir, bakım ve montajı tecrübeli ekibimizce yapılır. Kredi kartı ile ödeme imkanı vardır. Kabataş Arçelik doğalgaz soba servisi olarak hizmet vermekte olan servisimiz siz degerli semt sakinlerine 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte doğalgaz zehirlenmeleri, doğalgaz sobalarının verimli yanması, yakıt tasarrufunun saglanması için senelik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Servisimize bırakacagınız adres bilgileri cihazınızın daha verimli yanması ve sizleri doğalgazın tehliklerinden korumak için yeterli olacaktır.

Trackbacks & Pings

  • Arçelik Servisi Olarak Verilen Hizmet | Kadın Giyim :

    […] Kabataş Arçelik Servis 248 0 248 Kabataş Arçelik Servisi | 248 0 248 Arçelik Servisi — Kabataş Arçelik Servisi 0212 248 0 248 Kabataş Arçelik Servis, arçelik Kabataş servis merkezi, arçelik klima servis noktası Kabataş, Kabataş arçelik kombi servisi […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir