Maslak Arçelik Servisi

On 08 Ocak 2013

Maslak Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Maslak Arçelik kombi servisi

Maslak Arçelik kombi servisi, Maslak Arçelik kombi bakımı, Maslak Arçelik periyodik kombi bakımı, Maslak Arçelik kombi montajı, Maslak Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Maslak Arçelik klima servisi

Maslak Arçelik Klima Servisi, Maslak semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Maslak Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Maslak Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Maslak Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Maslak Arçelik beyaz eşya servisi

Maslak Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Maslak Arçelik beyaz eşya bakımı, Maslak Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Maslak Arçelik beyaz eşya montajı,Maslak Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Maslak Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Maslak Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Maslak Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Maslak Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Maslak Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Maslak Arçelik Fırın Servisi

Maslak Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Maslak Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Maslak Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Maslak Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Maslak arçelik doğalgazlı soba, Maslak doğalgazlı şofben tamir, bakım ve montajı tecrübeli ekibimizce yapılır. Kredi kartı ile ödeme imkanı vardır. Maslak Arçelik doğalgaz soba servisi olarak hizmet vermekte olan servisimiz siz degerli semt sakinlerine 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte doğalgaz zehirlenmeleri, doğalgaz sobalarının verimli yanması, yakıt tasarrufunun saglanması için senelik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Servisimize bırakacagınız adres bilgileri cihazınızın daha verimli yanması ve sizleri doğalgazın tehliklerinden korumak için yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir