Ortaköy Arçelik Servisi

On 12 Ocak 2013

Ortaköy Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Ortaköy Arçelik kombi servisi

Ortaköy Arçelik kombi servisi, Ortaköy Arçelik kombi bakımı, Ortaköy Arçelik periyodik kombi bakımı, Ortaköy Arçelik kombi montajı, Ortaköy Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Ortaköy Arçelik klima servisi

Ortaköy Arçelik Klima Servisi, Ortaköy semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Ortaköy Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Ortaköy Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Ortaköy Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Ortaköy Arçelik beyaz eşya servisi

Ortaköy Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Ortaköy Arçelik beyaz eşya bakımı, Ortaköy Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Ortaköy Arçelik beyaz eşya montajı,Ortaköy Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Ortaköy Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Ortaköy Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Ortaköy Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Ortaköy Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Ortaköy Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Ortaköy Arçelik Fırın Servisi

Ortaköy Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Ortaköy Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Ortaköy Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Ortaköy Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Ortaköy arçelik doğalgazlı soba, Ortaköy doğalgazlı şofben tamir, bakım ve montajı tecrübeli ekibimizce yapılır. Kredi kartı ile ödeme imkanı vardır. Ortaköy Arçelik doğalgaz soba servisi olarak hizmet vermekte olan servisimiz siz degerli semt sakinlerine 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte doğalgaz zehirlenmeleri, doğalgaz sobalarının verimli yanması, yakıt tasarrufunun saglanması için senelik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Servisimize bırakacagınız adres bilgileri cihazınızın daha verimli yanması ve sizleri doğalgazın tehliklerinden korumak için yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir