Reşitpaşa Arçelik Servisi

On 16 Ocak 2013

Reşitpaşa Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Reşitpaşa Arçelik kombi servisi

Reşitpaşa Arçelik kombi servisi, Reşitpaşa Arçelik kombi bakımı, Reşitpaşa Arçelik periyodik kombi bakımı, Reşitpaşa Arçelik kombi montajı, Reşitpaşa Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Reşitpaşa Arçelik klima servisi

Reşitpaşa Arçelik Klima Servisi, Reşitpaşa semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Reşitpaşa Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Reşitpaşa Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Reşitpaşa Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Reşitpaşa Arçelik beyaz eşya servisi

Reşitpaşa Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Reşitpaşa Arçelik beyaz eşya bakımı, Reşitpaşa Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Reşitpaşa Arçelik beyaz eşya montajı,Reşitpaşa Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Reşitpaşa Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Reşitpaşa Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Reşitpaşa Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Reşitpaşa Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Reşitpaşa Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Reşitpaşa Arçelik Fırın Servisi

Reşitpaşa Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Reşitpaşa Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Reşitpaşa Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Reşitpaşa Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Reşitpaşa arçelik doğalgazlı soba, Reşitpaşa doğalgazlı şofben tamir, bakım ve montajı tecrübeli ekibimizce yapılır. Kredi kartı ile ödeme imkanı vardır. Reşitpaşa Arçelik doğalgaz soba servisi olarak hizmet vermekte olan servisimiz siz degerli semt sakinlerine 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte doğalgaz zehirlenmeleri, doğalgaz sobalarının verimli yanması, yakıt tasarrufunun saglanması için senelik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Servisimize bırakacagınız adres bilgileri cihazınızın daha verimli yanması ve sizleri doğalgazın tehliklerinden korumak için yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir