Rumeli Hisarı Arçelik Servisi

On 17 Ocak 2013

Rumeli Hisarı Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Rumeli Hisarı Arçelik kombi servisi

Rumeli Hisarı Arçelik kombi servisi, Rumeli Hisarı Arçelik kombi bakımı, Rumeli Hisarı Arçelik periyodik kombi bakımı, Rumeli Hisarı Arçelik kombi montajı, Rumeli Hisarı Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Rumeli Hisarı Arçelik klima servisi

Rumeli Hisarı Arçelik Klima Servisi, Rumeli Hisarı semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Rumeli Hisarı Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Rumeli Hisarı Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Rumeli Hisarı Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Rumeli Hisarı Arçelik beyaz eşya servisi

Rumeli Hisarı Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Rumeli Hisarı Arçelik beyaz eşya bakımı, Rumeli Hisarı Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Rumeli Hisarı Arçelik beyaz eşya montajı,Rumeli Hisarı Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Rumeli Hisarı Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Rumeli Hisarı Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Rumeli Hisarı Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Rumeli Hisarı Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Rumeli Hisarı Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Rumeli Hisarı Arçelik Fırın Servisi

Rumeli Hisarı Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Rumeli Hisarı Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Rumeli Hisarı Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Rumeli Hisarı Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Rumeli Hisarı arçelik doğalgazlı soba, Rumeli Hisarı doğalgazlı şofben tamir, bakım ve montajı tecrübeli ekibimizce yapılır. Kredi kartı ile ödeme imkanı vardır. Rumeli Hisarı Arçelik doğalgaz soba servisi olarak hizmet vermekte olan servisimiz siz degerli semt sakinlerine 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte doğalgaz zehirlenmeleri, doğalgaz sobalarının verimli yanması, yakıt tasarrufunun saglanması için senelik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Servisimize bırakacagınız adres bilgileri cihazınızın daha verimli yanması ve sizleri doğalgazın tehliklerinden korumak için yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir