Sarıyer Arçelik Servisi

On 18 Ocak 2013

Sarıyer Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Sarıyer Arçelik kombi servisi

Sarıyer Arçelik kombi servisi, Sarıyer Arçelik kombi bakımı, Sarıyer Arçelik periyodik kombi bakımı, Sarıyer Arçelik kombi montajı, Sarıyer Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Sarıyer Arçelik klima servisi

Sarıyer Arçelik Klima Servisi, Sarıyer semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Sarıyer Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Sarıyer Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Sarıyer Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Sarıyer Arçelik beyaz eşya servisi

Sarıyer Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Sarıyer Arçelik beyaz eşya bakımı, Sarıyer Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Sarıyer Arçelik beyaz eşya montajı,Sarıyer Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Sarıyer Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Sarıyer Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Sarıyer Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Sarıyer Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Sarıyer Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Sarıyer Arçelik Fırın Servisi

Sarıyer Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Sarıyer Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Sarıyer Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Sarıyer Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Sarıyer arçelik doğalgazlı soba, Sarıyer doğalgazlı şofben tamir, bakım ve montajı tecrübeli ekibimizce yapılır. Kredi kartı ile ödeme imkanı vardır. Sarıyer Arçelik doğalgaz soba servisi olarak hizmet vermekte olan servisimiz siz degerli semt sakinlerine 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte doğalgaz zehirlenmeleri, doğalgaz sobalarının verimli yanması, yakıt tasarrufunun saglanması için senelik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Servisimize bırakacagınız adres bilgileri cihazınızın daha verimli yanması ve sizleri doğalgazın tehliklerinden korumak için yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir