Şişli Arçelik Elektrik Süpürgesi Servisi

On 24 Temmuz 2012

Şişli Arçelik Elektrik Süpürge Servis

Şişli Arçelik Servisi‘nin verdiği hizmetlerden birisi de Şişli Arçelik Elektrik Süpürgesi Servisi‘dir. Şişli Arçelik Elektrik Süpürgesi Servisi olarak, elektrik süpürgeniz için yerinde servis hizmeti sunmaktayız. Ödemelerinizi isterseniz peşin isterseniz kredi kartıyla yapabilirsiniz. Şişli Arçelik elektrik süpürgesi servisimiz bir yıl parça garantilidir.

Genel Elektirik Süpürgeleri Arızaları

Ev temizliğinde büyük bir kolaylık sağlayan elektrikli süpürgelerde, yoğun kullanıma ve yıpranmaya bağlı olarak bir takım sorunlar gelişir. Elektrik süpürgelerinde görülen sorunlar temizliğin etkili bir şekilde yapılamamasına neden olduğu gibi, kişinin temizlik için harcadığı sürenin de uzamasına neden olabilir. Elektrik süpürgelerinde en yaygın görülen sorunlar; süpürgenin tozları yeterince çekememesi, süpürgenin çalıştırıldıktan sonra çok çabuk ve çok fazla ısınması ve yüksek sesle çalışmasıdır.

Elektrik süpürgesi şayet tozları iyi çekmiyorsa ilk yapmanız gereken, süpürgenin iç kısmındaki toz haznesini ya da torbasını kontrol etmektedir. Süpürgenin çekiş gücünün azalması toz torbasının ya da haznesinin dolu olmasından kaynaklanabileceği gibi, toz torbası üzerindeki delik ya da yırtıklardan da kaynaklanabilir. Elektrikli süpürgenizin toz haznesi boş ve toz torbası sağlamsa, makinenin filtresini kontrol edin. Elektrikli süpürgenin motoru ile toz haznesi ya da torbası arasında hava akımını sağlayan filtre bölümü, sünger bir kapak ile örtülüdür. Bu süngeri çıkartarak iyice temizleyin ve tekrar yerine takın. Sorun çözülmüyorsa bakmanız gereken son yer, elektrikli süpürgenizin hortumudur. Süpürme işlemi esnasında hortum içerisine kaçan maddeler, hortumun tıkanmasına ve böylece makinenin çekiş gücünün azalmasına neden olabilir. Şayet tüm bunlara rağmen sorun devam ediyorsa mekanik bir arıza var demektir. Hemen 0 212 231 1 231 numaralı telefondan Şişli Arçelik Elektrik Süpürgesi Servisi‘ni arayabilirsiniz.

Elektrikli süpürgeniz çalışırken çok ısınıyorsa, bu durum süpürgenin kendi kendine kapanmasına dahi neden olabilir. Elektrik süpürgelerinde görülen ısınma sorunları, tıkanmadan kaynaklı olabilir. Bu nedenle yukarıda çekiş gücünün azalması durumunda uygulanması gereken tüm işlemler, süpürgenin ısınma sorunlarında da tekrar edilir. Şayet elektrikli süpürgenin hortumunda, hava filtresinde veya toz torbasında herhangi bir sorun yoksa ve sorun hala devam ediyorsa, makinenizin kullanım süresini kısaltmayı deneyin. Şayet elektrik süpürgeniz çalıştıktan hemen sonra 5-10 dakika içerisinde aşırı derecede ısınıyorsa, süpürgenin motorunda mekanik bir arıza var demektir. Hemen 0 212 231 1 231 numaralı telefondan Şişli Arçelik Elektrik Süpürgesi Servisi‘ni arayınız. Makinenin bu tür sorunlarda servise götürülmeyerek kullanılmaya devam edilmesi, elektrik süpürgesinin motorunun yanmasına ve çok daha ciddi sorunların yaşanmasına neden olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir