Şişli Arçelik Klima Bakımı

On 08 Ağustos 2012

Şişli Arçelik Klima Bakımı

Şişli Klima Servisi

Şişli Klima Servisi, Şişli semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini aşağıda listesini bulabileceğiniz klima markaları için vermektedir. Yaklaşık 70 farklı klima markası için tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren şişli klima servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, şişli klima servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortamı sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Şişli klima servisince tavsiye edilmektedir.

Şişli klima servisi bünyesinde hizmet verilen klima markalarının tam listesi

Şişli Aeg Klima Servisi, Şişli Airfel Klima Servisi, Şişli Akai Klima Servisi, Şişli Alarko Klima Servisi, Şişli Altus Klima Servisi, Şişli Amana Klima Servisi, Şişli Arçelik Klima Servisi, Şişli Auer Klima Servisi, Şişli Baymak Klima Servisi, Şişli Beko Klima Servisi, Şişli Bosch Klima Servisi, Şişli Carrier Klima Servisi, Şişli Cartel Klima Servisi, Şişli Daylux Klima Servisi, Şişli Demirdöküm Klima Servisi, Şişli Daikin Klima Servisi, Şişli Diamond Electric Klima Servisi, Şişli Dolcevita Klima Servisi, Şişli Electra Klima Servisi, Şişli Electrolux Klima Servisi, Şişli Esco Klima Servisi, Şişli Falke Klima Servisi, Şişli Ferroli Klima Servisi, Şişli Fuji Electric Klima Servisi, Şişli Fujitsu Klima Servisi, Şişli Funai Klima Servisi, Şişli Galanz Klima Servisi, Şişli General Electric Klima Servisi, Şişli Goodman Klima Servisi, Şişli Haier Klima Servisi, Şişli Hicon Klima Servisi, Şişli High Life (Isısan) Klima Servisi, Şişli İmmergas Klima Servisi, Şişli Kelon Klima Servisi, Şişli Lambert Klima Servisi, Şişli LG Klima Servisi, Şişli LG Beko Klima Servisi, Şişli McQuary Klima Servisi, Şişli Midea Klima Servisi, Şişli Mitsubishi Klima Servisi, Şişli Mitsubishi Electric Klima Servisi, Şişli Mitsubishi Heavy Klima Servisi, Şişli Northair Klima Servisi, Şişli Orcool Klima Servisi, Şişli Oreon Klima Servisi, Şişli Panasonic Klima Servisi, Şişli Plushicon Klima Servisi, Şişli Profilo Klima Servisi, Şişli Regal Klima Servisi, Şişli Rubenis Klima Servisi, Şişli Samsung Klima Servisi, Şişli Samui Klima Servisi, Şişli Sanyo Klima Servisi, Şişli Seikon Klima Servisi, Şişli Sharp Klima Servisi, Şişli Siemens Klima Servisi, Şişli Siesta Klima Servisi, Şişli Sigma Klima Servisi, Şişli Splendid Klima Servisi, Şişli Sunny Klima Servisi, Şişli Süsler Klima Servisi, Şişli Toshiba Klima Servisi, Şişli Tronic Klima Servisi, Şişli White Westinghouse Klima Servisi, Şişli Unionaire Klima Servisi, Şişli Vaillant Klima Servisi, Şişli Viessmann Klima Servisi, Şişli Vestel Klima Servisi, Şişli York Klima Servisi, Şişli Zen Klima Servisi, Şişli Zibro Klima Servisi

Şişli Klima Servisi‘nde klima bakımı, klima demontaj – montaj (sökme – takma), klima gaz dolumu, klima kumandası, yedek parça, klima yer değişimi işlemleri yapılmaktadır.

Şişli Klima Servisi‘nden klima servis taleplerinizi hafta içi ve cumartesi 09:00 – 19:00 saatleri arasında 234 00 45 numaralı telefondan yapabilirsiniz.

Şişli Klima Servisi‘nden isteyeceğiniz klima bakımlarında yapılan işlemler özetle şu şekildedir:

 • Klima bakımı iç ve dış ünitelerin besleme gerilim ve akım ölçümleri
 • Kontrol devresine ait alçak gerilim hattı voltaj ölçümleri
 • Kompresörlerin şebekeden çektiği akım değerlerinin tespiti
 • Dış ünitede çalışan tüm elektriksel devrelerin tamamı çalışır iken yapılan çalışma akımı kontrolleri
 • Alçak basınç devresi basınç ölçümleri
 • Yüksek basınç devresi basınç ölçümleri
 • Evaporatör hava emiş filtrelerinin kontrol ve temizliği
 • Klima bakımından sonra İç ünitelerin genel kontrolü
 • Evaporatör ve kondenser yüzeylerinin basınçlı su yardımı ile temizliği
 • Drenaj hatlarının kaçak, eğim ve temizlik kontrolleri, gerekli ise temizliği
 • Tüm kablo soket ve klemens bağlantı uçlarının korozyon testi
 • Yüksek gerilim girişlerinin kontrolü
 • İç veya dış ünitelerde bulunan elektronik kartların kontrolü
 • Oda termostat ayarlarının kontrolü, basit çalışma testinin yapılması
 • Bakır boru hattı izolasyon kontrolleri, gerekli ise onarımı
 • Bakır boru hattı ezilme ve kaçak kontrolleri

Klimanızın bakımını uzun süre ertelerseniz, farkında olmadan bir süre sonra bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Oluşabilecek Sağlık Problemlerine Örnekler

Klima Bakım yaptırmadığınız takdirde; Fibromiyalji, baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner gibi hastalıklarla karşılaşabilirsiniz.

Sizin için her şeyden önce dikkat edilmesi gereken konu alan sağlık mevzunda problem çıkma ihtimalini minimuma indirmek için Klima Bakım Servisi hizmeti almanız gerekmektedir.

Maksimum Verim ve Tasarruf için Klima Bakımı

Klima bakımı cihazların iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğüne neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle cihazlara yılda iki kez klima bakım servis işlemleri yapılması son derece önemlidir. Klima Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.

Ekonominize destek olacak şekilde enerji tüketim maliyetlerini düşüren ve klimanızın maksimum performans ve verim ile çalışmasını sağlayacak olan Klima Bakım Servis işlemleri için Klima Servisi size en uygun çözümleri sunuyor.

Comments are closed.