Şişli Arçelik Servisi Arçelik Servis Hizmetleri

On 03 Eylül 2012

Şişli Arçelik Servis Hizmetleri

Şişli Arçelik servisi(Arçelik servisimizin Şişli Semtine hizmet veren ekibi), Şişli ve çevre semtlerinde hızlı, kaliteli ve garantili servis hizmeti verir.

Şişli Arçelik servisi olarak verdiğimiz hizmetler;

 • Şişli Arçelik kombi servisi

Şişli Arçelik kombi servisi, Şişli Arçelik kombi bakımı, Şişli Arçelik periyodik kombi bakımı, Şişli Arçelik kombi montajı, Şişli Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

 • Şişli Arçelik klima servisi

Şişli Arçelik Klima Servisi, Şişli semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Şişli Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Şişli Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma ve ya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hem de klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Şişli Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

 • Şişli Arçelik beyaz eşya servisi
  Şişli Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Şişli Arçelik beyaz eşya bakımı, Şişli Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Şişli Arçelik beyaz eşya montajı,Şişli Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.Şişli Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Şişli Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Şişli Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Şişli Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Şişli Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Şişli Arçelik Fırın Servisi

Şişli Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Şişli Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Şişli Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Şişli Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün bosch marka ürününüze müdahale edilir.

Şişli Arçelik Servisi garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Comments are closed.