Şişli Kombi Servisi

On 07 Kasım 2012

Şişli Kombi Servisi

Şişli Kombi Bakımı 0 212 248 02 48

Şişli Kombi Servisi

Bazı şeyleri yaptırmak yerine kullanıp atmak günümüz toplumunda ortak bir tutum haline gelmiştir. Maalesef bu tutumu kombiler için sergileyemeyiz.

Buna örnek gösterebileceğimiz bir çok neden var. Evimiz de özellikle soğuk kış aylarında her gün yoğun bir şekilde çalışan kombiler, diğer cihazlara göre bu yoğun çalışma şekline rağmen kombiler daha uzun dayanır ve tamiri ve parça değişimi daha uygun fiyatlıdır.

Ama eğer zamanın da bakım ve onarımı yapılmazsa kombiler de tamiri pahalıya gelen cihazlar haline gelebilir. Ayrıca sizin ve ailenizin yaşam standartlarını etkiler.

Kombim İçin Ne Zaman Servis Çağırmalıyım?

Kombiler ilk bahar sonu ve yaz mevsiminde çok fazla kullanılmazlar. Sonbahar sonuna doğru tekrar kombiler yoğun bir şekilde çalışmaya başlarlar ve genellikle bu andan sonra sorunlarda çıkmaya başlar. Bunun nedeni cihaz içerisin de bazı parçalarda tıkanma ya da genişleme oluşması çok karşılaşılan bir durumdur.

Bununla birlikte yaz sonu kombi satışı yapan bayiler ve kombi servisleri için en sakin dönemlerdir. Bu yüzden kombi bakımı yaptırmak için de en uygun zamandır. Bu nedenle Şişli Arçelik Kombi Servisi olarak, kombi bakımlarınızı bu dönemler de yaptırmanızı tavsiye ederiz. Sadece uygun zamanlı olması değil daha iyi ve indirimli kombi servisi almak için de önemlidir.

Kombi Bakım Ücreti Ne Kadardır?

Kombi bakımı ücreti marka farketmeksizin 50 TL’dir. Şişli Arçelik Kombi Servisi Şişli ve yakın semtlere kombi servisi ve kombi bakımı hizmeti sunmaktadır. Eğer Şişli’ye uzak bir semtte ve Avrupa Yakası’nda oturuyorsanız, Kombi Servisi‘ni 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayarak ya da online olarak başvuru yapıp kombi servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir