Taksim Arçelik Servisi

On 23 Ocak 2013

Taksim Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Taksim Arçelik kombi servisi

Taksim Arçelik kombi servisi, Taksim Arçelik kombi bakımı, Taksim Arçelik periyodik kombi bakımı, Taksim Arçelik kombi montajı, Taksim Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Taksim Arçelik klima servisi

Taksim Arçelik Klima Servisi, Taksim semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Taksim Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Taksim Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Taksim Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Taksim Arçelik beyaz eşya servisi

Taksim Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Taksim Arçelik beyaz eşya bakımı, Taksim Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Taksim Arçelik beyaz eşya montajı,Taksim Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Taksim Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Taksim Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Taksim Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Taksim Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Taksim Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Taksim Arçelik Fırın Servisi

Taksim Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Taksim Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Taksim Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Taksim Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Taksim arçelik doğalgazlı soba, Taksim doğalgazlı şofben tamir, bakım ve montajı tecrübeli ekibimizce yapılır. Kredi kartı ile ödeme imkanı vardır. Taksim Arçelik doğalgaz soba servisi olarak hizmet vermekte olan servisimiz siz degerli semt sakinlerine 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte doğalgaz zehirlenmeleri, doğalgaz sobalarının verimli yanması, yakıt tasarrufunun saglanması için senelik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Servisimize bırakacagınız adres bilgileri cihazınızın daha verimli yanması ve sizleri doğalgazın tehliklerinden korumak için yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir