Unkapanı Arçelik Servisi

On 29 Ocak 2013

Unkapanı Arçelik servisi‘nin verdiği hizmetlerden başlıcaları;

Unkapanı Arçelik kombi servisi

Unkapanı Arçelik kombi servisi, Unkapanı Arçelik kombi bakımı, Unkapanı Arçelik periyodik kombi bakımı, Unkapanı Arçelik kombi montajı, Unkapanı Arçelik kombi onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Unkapanı Arçelik klima servisi

Unkapanı Arçelik Klima Servisi, Unkapanı semti ve çevre semtlere hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında klima servis, klima bakım, klima onarım ve yedek parça hizmetlerini Arçelik marka klimalar için vermektedir. Tam 12 yıldır klima servis hizmeti veren Unkapanı Arçelik Klima Servisi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kendini ve birlikte çalıştığı iş arkadaşlarını klima ve klima servisi konusunda geliştirmeye ve eğitmeye devam ediyor. İlerleyen ve değişen iklimlendirme elemanları konusunda deneyimli çalışanlarımız, Unkapanı Arçelik Klima Servisi bünyesinde bulunan servis araçlarıyla gün içerisinde oluşturulan servis kayıtlarına cevap vermektedir.

Klimaların yaşanılan ortam sağlığını bozmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenilmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar havayı soğutma veya ısıtma işlemi sırasında ortama bakteri saçmakta ve klima kullanılan mekanlarda değişik hastalıklara yol açmaktadır.

Hem sağlığınız açısından hemde klimanızın performanslı çalışması için belirli aralıklarla klima bakımı yaptırmanız Unkapanı Arçelik klima servisince tavsiye edilmektedir.

Unkapanı Arçelik beyaz eşya servisi

Unkapanı Arçelik beyaz eşya servisi olarak, Unkapanı Arçelik beyaz eşya bakımı, Unkapanı Arçelik periyodik beyaz eşya bakımı,Unkapanı Arçelik beyaz eşya montajı,Unkapanı Arçelik beyaz eşya Onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Unkapanı Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmetleri :

  • Unkapanı Arçelik çamaşır makinesi Servisi
  • Unkapanı Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Unkapanı Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Unkapanı Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Unkapanı Arçelik Fırın Servisi

Unkapanı Arçelik beyaz eşya servisimize dahil olan ürünlere, Unkapanı Arçelik Beyaz Eşya Servis ustalarınca hizmet vermektedir. Unkapanı Arçelik Servisi Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde müdahalede bulunur. Gerektiği takdirde de atölyeye götürerek, en kısa sürede servis işlemini tamamlar.

Servis işlemi tamamlandığında, cihazlar testlere tabi tutularak test bitiminde size çalışır halde teslim edilir.

Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır, bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.

Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Unkapanı Arçelik Servisi‘nde verilen hizmetler garantili olarak yapılmaktadır. Şirketimizce verilen garanti kapsamında müdahaleler online servis sisteminde takip edilerek, servis talebi için aranılan gün ya da bir sonraki gün Arçelik marka ürününüze müdahale edilir.

Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan Arçelik servisi işlemlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Unkapanı arçelik doğalgazlı soba, Unkapanı doğalgazlı şofben tamir, bakım ve montajı tecrübeli ekibimizce yapılır. Kredi kartı ile ödeme imkanı vardır. Unkapanı Arçelik doğalgaz soba servisi olarak hizmet vermekte olan servisimiz siz degerli semt sakinlerine 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte doğalgaz zehirlenmeleri, doğalgaz sobalarının verimli yanması, yakıt tasarrufunun saglanması için senelik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Servisimize bırakacagınız adres bilgileri cihazınızın daha verimli yanması ve sizleri doğalgazın tehliklerinden korumak için yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir