Şişli Arçelik Klima Servisi

Şişli Arçelik Klima Servisi

Şişli Arçelik klima servisi, uzun yıllardır merkezinin bulunduğu Şişli semti ve yakında bulunan diğer semtler için profesyonel olarak klima servis olanakları sunmaktadır.

Şişli Arçelik klima servisi hizmetleri

  • Şişli Arçelik klima bakımı
  • Şişli Arçelik klima tamir
  • Şişli Arçelik klima sökme - takma
  • Şişli Arçelik klima demontaj - montaj
  • Şişli Arçelik klima bakır boru tesisatı
  • Şişli Arçelik klima gaz dolumu
  • Şişli Arçelik klima periyodik klima bakımı

Şişli Arçelik klima servisi klimalarınız için en az 6 aylık periyotlarla bakım yaptırmanızı önermektedir. Klima kullanılan alanlarda sağlık için belirli periyotlarla klima bakımı yapılması önem arz etmektedir. Ayrıca bakımı yaptırılan klimalar daha az kaynak harcayarak daha performanslı çalışırlar.

Klima servisi talepleriniz ve istekleriniz için iletisim sayfamızdan bize ulaşabilir ya da Şişli Arçelik klima servisi çağrı merkezinden bizi arayabilirsiniz.

Şişli Arçelik klima servisi yaz boyunca kampanyalarla sizleri serinletmeyi hedefliyor. Kışında klima ile bulunduğu ortamı ısıtan müşterilerimize çeşitli kampanyalar sunmaktayız. Toplu klima bakımlarında müşterilerimize %25'lere varan indirimler veriyoruz. Kampanyalar ve servis imkanlarını öğrenmek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Klima bakımı, klima montajı, klima taşıma, klima yer değişimi, klima gaz dolumu, klima arızalarında Şişli Arçelik klima servisi arayarak klima servis talebinde bulunabilirsiniz. Klimanız soğutmuyor, klimanız ılık üflüyor, klimanızın kapakları açılmıyor, klimanız error veriyor, klimanız su akıtıyor ise hemen 0212 296 35 55 numaralı telefondan Şişli Arçelik klima servisi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Haftanın pazar günleri hariç 6 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında servis hizmeti sunan Şişli Arçelik klima servisi, gerçekleştirdiği servis işlemlerine 1 yıl geçerli olmak üzere parça ve işçilik garantisi vermektedir.

Şişli Arçelik klima servisinden servis istediğiniz aynı Şişli ilçesi için iki saat içinde servis imkanı sunmaktadır. Yaygın ve hızlı klima servis ağımızla sizlere en kısa zamanda çözüm üretmeyi hedeflemekteyiz.