Şişli Arçelik Kombi Servisi

Şişli Arçelik Kombi Servisi

Şişli Arçelik kombi servisi uzun yıllardır Şişli semtinde her marka kombi için teknik servis hizmeti vermektedir. Şişli Arçelik kombi servisi gerçekleştirdiği kombi servis ve onarım işlemleri için bir yıl geçerli olarak parça ve işçilik garantisi sunmaktadır. Firma Şişli Arçelik yetkili servisi değildir. Ancak kombi onarım işlemlerinde firmaya ait orjinal ve garantili parçalar temin edilerek kullanılmaktadır. Kombiniz çok eski ise ve artık parçaları üretilmemekteyse size belirtilerek ikinci el ya da yan sanayi parçalar kullanılabilmektedir.

Şişli Arçelik kombi servisi sadece pazar günleri ve resmi tatillerde mesai yapmamaktadır. Geri kalan günlerde 09:00 ile 19:00 saatleri arasında servis sunmakta ve acil servis telefonu numaralarından firmaya ulaşabilirsiniz. Uzman kadrosu ile en kısa süre içerisinde size ulaşacak ve en iyi şekilde hizmet vermek için var güçleri ile çalışacaklardır. Müşteri memnuniyeti garantili hizmet veren Şişli Arçelik kombi servisimiz sizlere en iyi kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Şişli kombi teknik servisi müşterilerine her marka kombi için bakım, tamir, yedek parça, petek tesisatı, ve periyodik kombi bakımı servis hizmetleri vermektedir.

Firma kombileriniz için her kış öncesi bakım yaptırmanızı önermektedir. Kombi ile ısıtılan evlerde ve iş yerlerinde kombi bakımı yapılması önem arz etmektedir. Kombi bakımı yapılmasını sonucu doğalgaz faturalarınız daha az gelir ve kombileriniz daha çok performans verir.

Şişli Arçelik kombi servisi Hizmetleri

  • Kombi Bakımı
  • Kombi Tamiri
  • Petek Bakımı