Şişli Arçelik Servisi

Şişli Arçelik Servisi

Şişli Arçelik servisi her geçen gün gelişen teknoloji ve yeni sistemlere uyum sağlamak için sürekli çalışan ve kendini sürekli geliştiren ustalarla hafta içi ve cumartesi günleri 08:30 - 19:30 saatleri arasında mesai yapmaktadır.

Gün içerisinde gelen servis isteklerine hızlı olarak cevap veren servisimiz, önceden gidilmiş ve arızası tekrar eden cihaz sahiplerinin servis çağrılarına da aynı gün içerisinde geri dönüş yapmak için büyük çaba göstermektedir.

Müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş servis sistemimiz, çağrı merkezi elemanlarını da değişen müşteri hizmetleri mevzusu konusunda sürekli geliştirmektedir.

Çağrı merkezine gelen servis istekleri online olarak kayıt edilir. Geriye dönük müşteri kayıtları daha iyi hizmet sağlamak ve tekrar eden arızalara hızlı bir şekilde müdahale etmek için online olarak takip edilmektedir.

Şişli Arçelik servisi klima, kombi ve beyaz eşyalar için servis hizmeti vermektedir. Diğer küçük ev aletlerine bakmamaktayız. Ayrıca elektrik süpürgeleri, doğal gaz sobaları ve su sebilleri içinde servis hizmeti verilmektedir.

Şişli Arçelik Servisi hizmetleri;

Şişli Arçelik Servisi Hizmet Noktaları